Aaron's Kids Bathing Pet Games

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma 01 Digitales Design GmbH
Çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış banyo yapan tatlı hayvanların yapbozları sizleri bekliyor.

İstisnasız tüm aileler çocuklarının okul hayatlarının başarı içerisinde geçmesini ister. Okul hayatının ilk zamanları onların üstlerine titrerler fakat bilmezler ki okul hayatındaki başarının sırrı kaliteli bir okul öncesi dönemden geçer. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız zeka geliştirici oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. Bu oyun tarzlarının en başında ise yapbozlar gelmektedir. Eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır.

İşte bu oyun içerisinde de çocuğunuzun zeka gelişimine büyük katkıda bulunacak olan birbirinden sevimli ve banyo yapan hayvanlar bulunmaktadır. Banyo yapan birbirinden tatlı ev hayvanları ile ilgili yapbozların bulunduğu bu program sayesinde çocuğunuz hem kendisini geliştirecek hem de içerisindeki hayvan sevgisi bir kat daha artacaktır. Siz de çocuğunuzun böyle kaliteli bir oyunu oynamasını istemez misiniz?

Sevgili ebeveynler siz de çocuğunuzun harika zaman geçirmesini mi istiyor musunuz ? işte karşınız da harika bir fırsat  bu muhteşem ve eğlenceli oyun sayesin bunu elde edebileceksiniz. Yapmanız gereken indir tuşuna basmak.

Aaron's Kids Bathing Pet Games indir